Kategorie
LifeStyle

Ciekawe pomysły na weselne atrakcje

Dla większości osób dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w ich życiu. Nikogo nie powinno dziwić, że starannie planują każdy detal – począwszy od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie, poprzez menu i wystrój sali, na scenografii i zespole muzyczny kończąc. Każdy chce, aby zaproszeni goście znakomicie się bawili, a impreza na bardzo długo po jej zakończeniu pozostawała w ich pamięci. Niżej zaproponuję kilka ciekawych inspiracji na atrakcje, które można zaplanować dla swoich gości, a które równocześnie spowodują, że nasze wesele będzie tematem rozmów jeszcze przez wiele kolejnych tygodni.

Magiczne Lustro

Świetną pamiątkę w postaci ciekawych zdjęć, a dodatkowo idealną porcję rozrywki zapewni nam dość nowa atrakcja jaką jest Magiczne Lustro. Maszyna ta, to nic innego jak duży panel dotykowy, który udaje lustro. Jego dotknięcie powoduje, że wykonywane jest zdjęcie – podobnie gdy wykonujemy selfie telefonem komórkowym.

Niektóre Magiczne Lustra posiadają różne dodatkowe możliwości, takie jak dodawanie do zdjęć napisów, modyfikacja wykonanych zdjęć, nakładanie filtrów i inne podobne. Dodatkowo sporo z tych maszyn posiada możliwość dołączenia drukarki, co powoduje że wykonane zdjęcia drukowane są od razu. Wystarczy zapozwać, przycisnąć by po krótkiej chwili cieszyć się ekstra pamiątką.

Firmy oferujące urządzenia typu Selfie Mirror na przyjęcia przeważnie gwarantują dodatkowe gadżety pod postacią różnego typu zabawnych nakryć głowy czy innych elementów scenografii.

Maszyna do ciężkiego dymu

Czy marzyło Ci się, aby Twój pierwszy taniec wyglądał jakbyście szybowali w obłokach? Mamy świetną informacje – jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy skorzystać z propozycji firmy zajmującej się wynajmowaniem urządzeń służących do wytwarzania ciężkiego dymu.

Dobrej jakości wytwornica dymu pokryje cały parkiet gęstą warstwą obłoków, które spowodują, że Wasz taniec będzie miał niebywały klimat. Dodatkowa zaleta jest taka, że dym skutecznie zakamufluje wszystkie drobne potknięcia podczas wykonywania choreografii tanecznej. Oczywiście maszyna do dymu sprawdzi się nie tylko przy okazji pierwszego tańca, ale także w wielu innych sytuacjach – wszystko uzależnione jest od Twojej inwencji.

Ciekawą ofertę wynajmu maszyny do ciężkiego dymu znajdziesz tutaj: https://www.weselne-atrakcje.com.pl/oferta-dodatkowa/

Wytwornice baniek mydlanych albo karton pełen balonów

Niezapomnianą, a wręcz bajkową atmosferę można uzyskać korzystając z maszyny służących do wytwarzania baniek mydlanych. Taka atrakcja z pewnością dostarczy wiele zabawy młodszym gościom, a dla nieco starszych będzie doskonałą okazją do wykonania zapierających dech w piersiach zdjęć oraz filmów.

Podobnie imponujący rezultat można uzyskać wykorzystując ogromne pudło, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dziesiątki, albo nawet setki różnokolorowych balonów.

Obie wyżej opisane atrakcje świetnie uzupełniają się z maszyną do wytwarzania ciężkiego dymu.

Świecące litery

Dużych rozmiarów świecące litery układające się przykładowo w słowo LOVE będą idealną scenerią do zdjęć oraz nagrań wideo i sprawdzą się ponadto jako element wystroju sali weselnej. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że goście bardzo chętnie wykonują zdjęcia przy takiego rodzaju literach.

W przypadku gdy decydujemy się na wykupienie kilku opcji jednocześnie korzystnie jest wybrać firmę, która ma w swoim katalogu wszystkie interesujące nas atrakcje. W ten sposób możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy i niższą cenę.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zamówieniu warto spytać o zdanie kierownika sali na której organizujemy przyjęcie – może się okazać, że z pewnych przyczyn nie pozwoli na na skorzystanie z któregoś z urządzeń.

Wszystkie powyższe atrakcje zostały opisane w odniesieniu do przyjęcia weselnego, ale świetnie sprawdzą się również przy pozostałych okazjach, jak chociażby urodziny, chrzciny czy impreza firmowa. Twoi goście na pewno będą zachwyceni. Należy jednak mieć na uwadze, że nawet najlepsze atrakcje są wyłącznie dodatkiem, bo nie są w stanie zastąpić optymistycznego nastawiania i dobrego humoru.